26.07.2020 -Otomotiv Magazin - Otomotiv Yedek Parça & Otomotiv Sektörüne Dair herşey
Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

ADRES
Fevziçakmak Mahallesi, 10726. Sk. No:13, 42050 Karatay / Konya
TELEFON
FAKS
0332 342 44 02
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız dizel ve benzinli motor araçlarının pistonlarını, soğutma kompresörleri, hava kompresörleri ve araç komresörlerinin piston ve biyel kollarını imal etmekte olup Türkiye’nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. 2007 yılından günümüze kadar imalat gerçekleştiren firmamız 3.000m2 kapalı alanda çalışmaktadır.

Piston üretiminin yanı sıra biel kollarında da kendini kanıtlamış olan firmamız, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servis desteğiyle firmalarımızın yüzünü güldürmektedir. Ürünlerini Dünya’nın değişik bölgelerindeki müşterilerine pazarlamaktadır.

Gerek yurt içi, gerekse uluslararası pazarlarda ürün kalitesinden ödün vermeden hizmet veren PR Metal “ISO 9001:2015” kalite belgesiyle müşterilerine daha profesyonel hizmet imkanı sunmaktadır. Makine parkurunu teknolojik yeniliklere göre düzenleyen PR Metal; son teknolojinin kullanıldığı tezgâhların oluşturduğu bir üretim hattına sahiptir. Kalite kontrol biriminde son teknoloji cihazlarla ürünlerini sürekli denetleyerek, kusursuz kalite ürünler ortaya koymaktadır.

 

Piston için tıklayınız

 

Soğutma grubu için tıklayınız

 

 

PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
37.94094516625755,32.548601064982336

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ