25.07.2020 -Otomotiv Magazin - Otomotiv Yedek Parça & Otomotiv Sektörüne Dair herşey
Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System

ADRES
Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyükkayacık Mahallesi Yaylacık Caddesi Güneştepe Sokak No:12 :Selçuklu / KONYA
TELEFON
FAKS
0332 233 42 67
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Unwol1982 yılında kurulmuş ve imalatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu tarafa piyasada mamüllerinin yer aldığı aynı zamanda aranılan bir marka haline gelmiştir. Sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle hem yerli hemde yabancı firmalara, yabancı markalarla aynı kalite ve daha ekonomik mamüllere hitap etmektedir.

Firmanın organizasyon yapısını sürekli artırılan ürün yelpazesi ve kalite, her zaman her yerde bulunan ürün stoğu, en uygun fiyata tedarik etme ve kısa zamanda teslimat olarak belirleyen UNWOL mühendisler ve teknik eleman eşliğinde Türk sanayisine katkıda bulunmaktadır. Kalifiye eleman ve makine parkıyla yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarına üretim yapabilecek kapasitesi mevcuttur.

UNWOL; “Kalite kontrol edilmez, üretilir.” felsefesiyle orta ve uzun vadede hedeflerini yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aranılan bir marka haline gelmek olarak belirlemiştir.

UNWOL AİR BRAKE SYSTEM; Kalite standartlarını yakalamış, güvenilirlik ve yenilikçi anlayışi ile Dünya çapında bir marka olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System Unwol Havalı Fren Sistemi – Air Brake System

Henüz video eklenmemiş.

37.970286182526856,32.60996460914612

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ