Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça

ADRES
Konya Organize Sanayi Bölgesi Tevfik Ziyaeddin Cad. No: 32 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
FAKS
+90 332 239 10 71
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Şirketimiz 1987 yılında kurucumuz Mehmet DEMİRBAŞ tarafından Konya Karatay Sanayisinde yedek parça üretimine başlamış, 1997 yılında Kostim Özel Organize Sanayi Bölgesinde 3.000 m2 kapalı alanda faaliyetini devamettirmiş kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atarak otomotiv yedek parça ve dorse dingil pazarında ciddi bir pay sahibi olmuştur.
2009 yılında inşaatı tamamlanan Konya Organize Sanayi Bölgesindeki (30.000 m2 açık, 10.000 m2 kapalı) yenifabrikamızda ileri teknoloji üretim hatları ile Türkiye ve dünyada otomotiv yan sanayisinin lider bir markası olmayolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
2001 yılında başlamış olduğumuz treyler dingil üretimi her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek devam etmektedir. Almanya KBA Enstitüsünden almış olduğumuz kalite belgesi ile ürünlerimiz uluslararası pazarda aranan bir marka olmuştur.

Üretimlerimiz : Pilot Dingil, İspit Dingil, Low Bed Dingil, Ters Makas Dingil, Diskli Dingil.

AYDIN markası ile üretilen kamyon ve treyler süspansiyon yedek parça imalatları ile yurtiçi/yurt dışı pazarda büyük bir paya sahiptir. Man, Mercedes, Volvo, Scania, Renault, Daf, Iveco, Ford ve BMC gibi dünyanın tanınmış üreticilerinin şasi süspansiyon yedek parçalarının muadili olarak üretim yapmaktayız. Üretimlerimizi “Sektörün vazgeçilmezleri…” sloganıyla Türkiye ve Dünya’da devam ettirmekteyiz.
2004 yılında faaliyetine başlayan dökümhanemiz 500 kg’lik 2 adet İndiksiyon Ergitme ocağı ile 0,5 Kg’dan 1.000 kg’a kadar dökme kapasitesine sahiptir.

Yıllık üretim hacmi 1.000 ton olan döküm kapasitemizin 800 ton’unu yedek parça ve dingil imalatlarımızda 200 ton’unu ise yurt içi pazarda tüketmekteyiz. Dökümhanemizde Pik, Sfero ve Çelik döküm üretimi gerçekleşmektedir.

 

Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça Aydın İlave Dingil – Otomotiv Yedek Parça

Henüz video eklenmemiş.

37.98019812825676,32.6323664188385

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ