Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT

ADRES
2. Org. San. Bölgesi Yaylacık Cad. Işıktepe Sok. No:18 Selçuklu/KONYA/TÜRKİYE
FAKS
+90 332 239 20 15
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ayku ideal Kalite Krankşaft San. Ve Tic. Ltd. Şti., otomotiv yedek parça sektöründeki 30 yıla yakın bilgi birikimi ve tecrübesiyle; 1 silindirden 12 silindire kadar olan araç motorları için 2004 yılından bu yana yüksek kaliteli krank mili üretimi yapmaktadır.

Ülkemizin lider krank mili üreticisi olan firmamız, ürünlerini yurt çapında kabul ettirmiş ve bunun yanında Amerikadan Avrupaya, Ortadoğudan Uzakdoğuya uzanan dünyanın 50 den fazla ülkesine ihracat yaparak kısa zamanda adını dünyaya duyurmuştur. Ayku, bulundukları ülkenin/bölgenin en saygın ve köklü firmalarının tedarikçisi olmaktan ve Türkiye otomotiv yedek parça endüstrisinin parlayan yıldızı olmaktan büyük mutluluk ve kıvanç duymaktadır.

Bir şirket için, rekabetin zirveye çıktığı günümüzün küresel piyasasında üretici olmak ve ürün kalitesinden taviz vermeden kaliteli ürünler imal etmek, güçlü bilgi birikimi, teknoloji, tecrübe, pazarlama kabiliyeti ve etkili bir yönetim gibi ana faktörlerin bir arada bulunmasını zaruri kılmaktadır. Tüm bu etkenlerin koordineli bir şekilde bir araya toplandığı firmamız, kuruluşundan kısa bir zaman sonra müşteri, toptancı ve bayilerine kalite hizmet vermeyi başarmıştır.

Sürekli olarak insana ve teknolojiye yatırım yapan firmamız, her biri kendi alanında uzman personeli, ürün/hizmet kalitesi ve kalite yönetimine yaklaşımı sayesinde 2005 yılında ISO 9001 :2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına layık görülmüştür. Sürekli gelişen firmamız 2009 yılında kalite yönetim sistemini revize ederek ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikasını almıştır. Ayku, kaliteyi kalıcı kılmak ve geliştirme çabalarını asla düşürmemektedir.

 

Ürünlerimiz için linklere tıklayınız;

 

Krank Milleri

Silindir Kapağı

Piston Kolu

 

 

AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT AYKU İDEAL KALİTE KRANKŞAFT

Henüz video eklenmemiş.

37.96900903416514,32.606016397476196

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ