Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça

ADRES
Horozluhan Mah.Selçuklu Cad.Tırsan San.Sit.No:152 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
FAKS
+90 (332) 248 0811
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2011 yılında Aktör Otomotiv olarak başladığımız yedek parça sektöründe ürettiğimiz ürünleri pazarlama amacıyla 2015 yılında CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. kurulmuştur.

CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. yeni ürün tasarımı geliştirilmesi amacı ile ciddi çalışmalar yapmaktadır.Bu süreçte tüm imalat ve tasarımla ilgili ürünler dikkate alınarak kullanışlı modern kaliteli ürünler üretmektedir.Yapılacak ürünler çok titiz çalışmalar ile tasarım aşamasında tüm kriterler dikkate alınarak hazırlanır.

CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. kaliteyi sadece ürettiği ürünlerde değil pazarlama ağı ile de ön planda tutmayı amaçlamıştır.Hizmet felsefemiz sürekli müşteri memnuniyetidir.Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen satış öncesi ve sonrası hizmetleri ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda hizmet kalitesini korumak için yalnızca bölümünde uzmanlaşmış ve güvenilir firmaların temsilciliğini yapmaktadır.Müşteri hizmetlerinde ve üretimde kalitenin ancak yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir.Biz CEOTECH OTOMOTİV olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir , saygılarımızı sunarız…

 

Ürünlerimiz için tıklayınız—>

 

 

Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça Ceotech Otomotiv – Otomotiv Yedek Parça – Kabin Parçaları – Eksoz Manifoldu – Treyler Yedek Parça

Henüz video eklenmemiş.

37.94003463610762,32.52304494380951

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ