Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça

ADRES
Fevzi Çakmak Mah. Ahmet Petekçi Cd. D Blok No:5/D Karatay / Konya
TELEFON
FAKS
0 332 235 41 41
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Otomotiv yedek parça imalat ve pazarlama hizmeti veren firmamız 1981 yılında kurularak aynı tarihte şirketleşmiş Esnet Otomotiv olarak faaliyetlerine başlamıştır.

 

Kuruluşun dan sonra bir taraftan otomotiv yedek parça imalatını yaparken, diğer taraftan teknik gelişmeleri takip ederek otomotiv yedek parça imalatında Konteyner Kilidi ve Treyler Ekipmanları üretimini arttırmıştır.

 

Tamamını yerli olarak imal ettiğimiz dünya standartlarında Konteyner Kilidi ve Treyler ekipmanlarının yurt içi ve yurt dışında tanıtılması ve dağıtımında katkıda bulunmaktadır. Kaliteye daha çok önem veren, gelişmeleri yakından takip eden bütün kuruluşların firmamız sistemini öğrendiği kanısındayız. Ar- Ge çalışmalarımız bu yönde devam etmektedir.

 

Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça Esnet Otomotiv – Konteyner Kilit – Konteyner Kilit Yedek Parça

Henüz video eklenmemiş.

37.9333014965937,32.5632847545412

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ