Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları

ADRES
Horozluhan Mh. Vural Sk. Uzman San. Sit. No: 9 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
FAKS
+90.332 341 03 33
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hayatın olmazsa olmazı kırık ve dökükler, neyse ki bazı şeylerin tamiri var. Biz de bu tamir işlerinde size alt yapı hazırlıyoruz. Treyler, otobüs, kamyon, yarı römork araçlar için yedek parça temininizi karşılıyoruz.

Üretimimizin %80 ‘ini ihracata %20’sini ise iç pazara sunan ve ürün grubu olarak; KNR tipi, MRT tipi, WBC tipi, HDX tipi,  Iveco tipi ve z-cam tipi kaliper tamir takımları üretimi yapan bir firmayız. Tamir takımlarımızı CE, Gost-R’ye  uygun olarak titizlikle üretmekteyiz.

Ürünlerimiz hammaddeden piyasaya sunulmasına kadar üretim, pazarlama ve lojistik faaliyetler; ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi standardı şartları ışığında  Freenco markası, müşterisi ile buluşmaktadır.

Treyler sektöründe, günümüzün ve geleceğin motorlu araçlarının ihtiyaçlarını karşılayan, performans, güvenilirlik ve kalite değerlerini standart hale getirip Kaliper aksamında yer alan tamir takım parçalarında Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kolay ulaşılabilen ve bol seçenekli ürünlerle piyasaya hitap etmekte ve Dünya’nın tüm ülkelerine hitap etme felsefesi ile yoluna devam etmekteyiz.

Freenco markası ile Dünyanın her bölgesinde, treylera montaj edilen ürünlerimiz, %100 müşteri memnuniyetini karşılama ilkesi ile hareket edildiğinden her zaman aynı güven ve kalite anlayışını taşımaktadır. Kısacası;  yeryüzünde hareket eden her treyler araca, kalitede Freenco diyoruz.

Tesisimizden piyasaya hareket eden her pakette bulunan ürünler, %100 nihai mekanik ve teknik değerlendirmeden geçerek Freenco markasını alır.

Freenco Disk Kaliper Tamir Takımları ailesi olarak yurt dışındaki yüksek pazar payımızın getirmiş olduğu iş tecrübesini sizlerle paylaşıyor ve kaliteyi hizmetinize sunuyoruz.

 

Ürünlerimiz;

 

HİDROLİK

KNR TİPİ

MRT TİPİ

WBC TİPİ

HDX TİPİ

Z-CAM TİPİ

İVECO TİPİ

KALİPER TAŞIYICILAR

DİĞER ÜRÜNLER

Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları Freenco Fren Kaliperi Tamir Takımları

Henüz video eklenmemiş.

37.935694,32.521407

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ