18.01.2021 -Otomotiv Magazin - Otomotiv Yedek Parça & Otomotiv Sektörüne Dair herşey
Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Hiposan – Pompa – Dişli Pompa – Pto – Kadran Milleri – Ventil – Silindir – Yağ Tankı

ADRES
Büyükkayacık Mahallesi 4. Organize Sanayi 413 Sokak No:9 Selçuklu / Konya / Türkiye
FAKS
+90 332 251 81 13
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kaliteli, güvenli ve standartlara uygun rekabet gücü olan ürünler üreterek, 21 yıllık deneyim ve tecrübesiyle global platformda söz sahibi olan HİPOSAN, stratejik yaklaşımı ve kaliteyi standartlaştırarak dünya markası olma yolunda gururla ilerlemektedir…

Geleceğe dair yeni atılımlar yapmayı, iş gücü istihdam sahaları oluşturmayı ve uluslar arası başarılara imza atmayı benimsemiştir.

Kalitesinin devamlılığı ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını bu doğrultuda yürüten Hiposan, alanında uzman, profesyonel kadrosuyla bünyesinde kurduğu AR-GE ekibiyle imalat öncesi ve sonrası için çalışmalarını yürütmektedir. Deneyim ve tecrübesiyle üretimin her aşamasında gerçekleştirilen kalite kontrol sistemiyle önceliği müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını artırma hedefiyle çalışmaktadır.

HİPOSAN Hidrolik Pompa Sanayi, alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimiyle 1988 yılından itibaren bünyesinde oluşturduğu profesyonel ekip ve sahip olduğu hizmet ilkeleriyle kendine özgü kalite politikasını standartlaştırmış olup, kazandığı ulusal ve uluslar arası firma kimliği ile değerli hedef kitlesi için mükemmel hizmet sunan öncü bir kuruluştur.

Hidrolik Damper Pompaları, PTO, Valfler, Ara Bağlantı Ekipmanları, Flanşlar, Adaptörler, Damper Düğmeleri, Soketler ve Kardan Milleri üretimindeki hizmet dallarına her gün yenilerini eklemenin haklı gururuyla teknoloji ve kaliteyi müşteri memnuniyeti ile birleştirmiştir.

Son teknolojisi üretimle kalitenin devamlılığını sağlamak ve müşteri memnuniyeti için AR-GE çalışmalarına sürekli devam eden Hiposan, deneyimli kadrosundan almış olduğu öz güvenle uluslar arası platformda söz sahibi konumdadır. AR-GE çalışmaları ve sektöründe ki 21 yıllık deneyimin eseri olan güven politikasıyla, imalat öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti hedef alınarak çalışmalarını yürütmektedir. Üretimin her aşamasında gerçekleştirilen kalite kontrol sistemiyle Hiposan, güven kavramının önemini bilerek hareket etmektedir.

Kurulduğu ilk günden bugüne kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden bir çok başarıya imza atan Hiposan, değerli müşterileri için gelecekte de yeni atılımlar yapmayı ve uluslar arası başarılara profesyonel ekip ruhuyla ulaşmayı misyon olarak belirlemiştir.

Ürün ve hizmet kalitesinde dünya standartlarındaki marka liderliği konumunda yer alan Hiposan, teknolojik standartları kaliteyle birleştirerek uygun performansla en iyi şekilde hizmet vermeyi vizyon olarak benimsemiştir.


Belgelerimiz;

 

 


Ürünlerimiz;

 POMPALAR

 PTO

 VENTİLLER

 ADAPTÖRLER

 KARDAN MİLİ

 FLANŞLAR VE KAPLİNLER

 YEDEK PARÇALAR

 YAĞ TANKLARI

Hiposan – Pompa – Dişli Pompa – Pto – Kadran Milleri – Ventil – Silindir – Yağ Tankı Hiposan – Pompa – Dişli Pompa – Pto – Kadran Milleri – Ventil – Silindir – Yağ Tankı Hiposan – Pompa – Dişli Pompa – Pto – Kadran Milleri – Ventil – Silindir – Yağ Tankı Hiposan – Pompa – Dişli Pompa – Pto – Kadran Milleri – Ventil – Silindir – Yağ Tankı Hiposan – Pompa – Dişli Pompa – Pto – Kadran Milleri – Ventil – Silindir – Yağ Tankı Hiposan – Pompa – Dişli Pompa – Pto – Kadran Milleri – Ventil – Silindir – Yağ Tankı

Henüz video eklenmemiş.

37.967046749682844,32.59322762489319

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ