Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves

ADRES
2.Organize Sanayi Bölgesi Yaylacık Cad. Karahisar Sokak No:13 Selçuklu/ Konya
FAKS
+90 332 239 20 08
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kolben Motor Supap Gayd ve Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. Kurulduğu günden bu güne kadar birikimi ve alanında Uzman Teknik kadrosuyla yutiçi ve yurt dışına Her türlü motor Supabı için SUNEX markası ile üretimine seri bir şekilde devam etmektedir.

Ürün grubu olarak motor supapları, supap gaydları, baga üretimi ve üstelik her türlü araca ait motor parçalarının üretimini ve diğer üretici imkânlarını da kısmi ölçüde kullanarak kendi garantisi altında pazarlamaktadır. SUNEX üretiminin %72’sini ihracata %28’ini ise iç pazara sunmaktadır. Firmamız; Türk Standartları Enstitüsü’nün TS11147 supap standardı, TS11148 supap gaydı standardı gibi standartlara uygun üretim yapmaktadır.

Otomotiv sektöründe, günümüzün ve geleceğin motorlu araçlarının ihtiyaçlarını karşılayan, performans, güvenilirlik ve kalite değerlerini standart hale getiren  SUNEX, motor aksamında yer alan subap, gayd ve baga parçalarında Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kolay ulaşılabilen ve bol seçenekli ürünlerle piyasaya hitap etmekte ve Dünya’nın tüm ülkelerine hitap etme felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

Ürünlerimiz hammaddeden piyasaya sunulmasına kadar üretim, pazarlama ve lojistik faaliyetler; ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi standardı şartları ışığında  SUNEX markası, müşterisi ile buluşmaktadır.

Tesisimizden piyasaya hareket eden her pakette bulunan ürünler, %100 nihai mekanik  ve teknik değerlendirmeden geçerek SUNEX markasını alır.

SUNEX markası ile Dünyanın her bölgesinde, her motorlu araca montaj edilen ürünlerimiz, %100 müşteri memnuniyetini karşılama ilkesi ile hareket edildiğinden her zaman aynı güven ve kalite anlayışını taşımaktadır. Kısacası;  yeryüzünde hareket eden her motorlu araca, kalitede SUNEX diyoruz.

Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves Kolben Motor Supap – Sunex Engine Valves

Henüz video eklenmemiş.

37.97470105404726,32.60310888290405

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ