26.07.2020 -Otomotiv Magazin - Otomotiv Yedek Parça & Otomotiv Sektörüne Dair herşey
Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça

ADRES
Fevzi Çakmak Mh. Büsan Org. San. 10635 Sk. No:10 Karatay / KONYA / TURKEY
FAKS
+90 332 345 28 28
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1987 Yılında Türk Otomotiv Sektöründe Faaliyetlerine başlayan Murat Otomotiv Ltd. Şti. Japon, Kore ve Avrupa araçlarının orjinal ve yan sanayi olarak yedek parçalarının toptan satışını gerçekleştirmektedir.

2012 Yılında kendi çatısı altında yedek parça üretimine başlamıştır. Kaliteli ürün ve prensiplerinden ödün vermeden Ar-Ge çalışmalarını sürdürmeyi ve ürün gamını geliştirmeyi hedeflemektedir.

Sürekli gelişen ürün yelpazesiyle, güleryüzlü ve alanında uzman personeliyle Türkiye ve Dünya genelinde müşterilerine hizmet vermektedir. Kendisini sürekli yenileyerek “Müşteri Odaklı Hizmet ” anlayışını benimseyen Murat Otomotiv Tic. Ltd. Şti. siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri kaliteli ürünleriyle en kısa zamanda ve uygun fiyata yerine getirmeyi ana felsefesi olarak benimsemiştir.

Türk oto yedek parça sektöründe ilklere imza atan Murat Otomotic Tic. Ltd. Şti. için önemli olan sadece büyümek ve kazanmak değil sürekli gelişim ile sürdürülebilir rekaber gücünü sağlayacak geleceği güvence altına alacak rekaber stratejileri geliştirmektedir.

Korjap bir Murat Otomotiv Markasıdır.

 

ÜRÜNLER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ—>

Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça Murat Otomotiv – Japon – Kore – Avrupa Otomobil Yedek Parça
37.92383360273572,32.53243267536163

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ