Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

Rotomex – Madenci Otomotiv

ADRES
Büsan 3. Özel Organize Sanayi Bölgesi Aslım Caddesi No:15 42050 Karatay / KONYA / TÜRKİYE
FAKS
+90 332 345 00 65
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesindeki modern fabrikasında ağır vasıtalar için dünya standartlarında yedek parça imalatı yapan Madenci Otomotiv, ürünlerini Rotomex markası ile pazara arz etmektedir. Profesyonel insan kaynakları üretilen parçaların hassasiyeti konusunda sürekli bir eğitime tabi tutulmaktadır. Rotomex markası taşıyan her parça uluslararası standartlara uygunluğun kanıtıdır. Ürünlerini dünyanın dört bir yanına sunan Madenci Otomotiv, yaptığı yeni yatırımlar ile laboratuvar birimini güçlendirmiş ve kalite konusunda insan bağımlılığını minimize etmiştir. Sahip olduğu ISO 9001 kalite sistem belgesi ile hammadde girişinden ürün çıkışına kadar her aşama titizlikle kontrol edilmekte “sıfır hata” prensibi ile üretim yapılmaktadır.

Madenci Otomotiv’in Ar-Ge departmanı, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda innovatif ürünler ortaya koymakta mevcut ürünleri sektörel gelişime paralel olarak revize etmektedir. 20 yılı aşkın süredir Rotomex markasına yatırım yapan Madenci Otomotiv, satış yaptığı her bölgede markası ile talep edilen ürünlere sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Gerek teknolojiye gerekse insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar ile sürdürülebilir kaliteyi yakalamış olan Madenci Otomotiv her geçen gün artırdığı üretim kapasitesi ile daha geniş coğrafyada daha fazla ürün ile bir dünya markası olmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ürünlerimiz için tıklayınız—>

 

 

Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv Rotomex – Madenci Otomotiv

Henüz video eklenmemiş.

37.91326652402269,32.55429267883301

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ