26.07.2020 -Otomotiv Magazin - Otomotiv Yedek Parça & Otomotiv Sektörüne Dair herşey
Otomotiv Magazin – Otomotiv Yedek Parça

UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston

ADRES
Büyükkayacık Mah. 3. Organize San. Böl. Kuddusi Cad. 19. Sok. No: 18 Selçuklu / KONYA / TURKEY
FAKS
+90 332 345 26 80
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

UNS Kalıp Makina San. Tic. Ltd. Şti   1982 yılında Türkiye’nin otomotiv endüstrisinin kalbi Konya’da kurulmuştur. UNS, esnek egzoz boru ve kelepçeleri üretimine 2003 yılında başlamış ve günümüze kadar ağır vasıtalar (Kamyon, Otobüs & Treyler) için egzoz sistemleri ve ekipmanları üretiminde uzmanlaşarak gelişimini sürdürmüştür.

Deneyimli bir üretici firma olarak ürün çeşitliliğinin, rekabetçi ve istikralı bir fiyatlandırma ve kalite kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlere daha kapsamlı tedarik olanakları sağlamak adına ürün çeşitliliğimiz üzerinde sürekli çalışıyoruz ve bu düşünce ile 2015 yılında Süspansiyon Körüklü Piston üretmeye başladık ve yedek parça sektöründe yeni ürünlerimizle gelişmeye devam ettik.

UNS’nin yeni fabrika binası, Konya’nın IV. Organize Sanayi Bölgesinde 8000 m2 kapalı alana sahip üretim ünitesini kapsamaktadır. Şirket bünyesinde Üretim, Paketleme, Teslim, Kalite Kontrol ve İdare departmanlarında çalışan toplam 80 personel bulunmaktadır.

Amacımız Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve şirketimizin rekabet gücünü kalıcı hale getirmektir.

 

Eksoz Grubu Ürünler için Tıklayınız —>

Suspansiyon Grubu Ürünler için Tıklayınız —>

UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston UNS Otomotiv / Esnek Egzoz Boru ve Kelepçeleri / Süspansiyon Körüklü Piston

Henüz video eklenmemiş.

37.985356772754244,32.630314000325484

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ